full screen background image
Pagalba renkantis baldus
 
   

1. Dizainas ir projektavimas:

 

  

    Sugalvojus įsirengti, ar atsinaujinti savo būstą, ar komercines patalpas, svarbiausiai yra tinkamas baldų dizainas ir projektas. Nuo to, kaip ir nuo pasirinktos baldinės furnitūros beigi medžiagų kokybės ir rūšies, priklauso pagrindinė gaminio kainos dalis. Neretai baldai turi savų, tik profesionalo akiai matomų subtilumų, į juos neatsižvelgus, baldai atrodys neišvaizdžiai, kiekvieną dieną jausite nepasitenkinimą dėl neefektyviai išleistų pinigų. Ištobulintų technologinių sprendimų, glaudaus bendradarbiavimo su geriausiais medžiagų gamintojais ir moderniausios įrangos dėka, Jums tikrai pasiūlysime priimtiniausią kainos ir kokybės santykį.
      Paskendote begalinėje spalvų ir formų jūroje? Trūksta minčių? Mūsų gerai parengti profesionalai visuomet pasiruošę jums padėti ir patarti, o užsakant baldų gamybą pas mus, projektas Jums nieko nekainuos. Kontaktus rasite čia.

 

 
 

2. Mūsų rekomenduojamos medžiagos:

 

 

    a) Korpusams;
    Virtuvės baldų, ar spintų, spintelių karkasinei konstrukcijai, dažniausiai renkamės vokiečių, arba italų gamintą kokybišką medžio drožlių plokštę MDP. Vėliau MDP briaunos yra dengiamos plastiku kuris imituoja natūralias medžiagas, ar ABS juostele, kuri turi geresnes atsparumo savybes už eilinį plastikinį kantelį ir yra ekologiška.

    b) Fasadams;

    Kokybišką LMDP plokštę, dažytą plokštę MDF, Lygų MDF, Frezuotą MDF, medžio plokštę BLOCKBOARD, stiklą, natūralų medį.

  c) Stalviršiams; 

      Natūralus akmuo, marmuras, Nerūdijantis plienas, Grūdintas stiklas, Laminuotas stalviršis, Dirbtinis akmuo, HPL, Compact HPL. Tai tik kelios populiariausios stalviršių rūšys. Žinoma, galimybių ir pasirinkimo būdų yra žymiai daugiau, tad domėkitės ir ieškokite Jums priimtiniausio varianto – pasirinkimo gausa Jus tikrai nustebins. Plačiau apie stalviršius aprašėme skyriuje, „Stalviršiai”.

   

 

3. Stumdomų durų sistemos:

 

  

    Profiliai stumdomų durų gamybai būna plieniniai arba aliuminiai. Plieniniai profiliai gaminami lankstant lakštinį plieną (skardą). Šiuos profilius renkasi vartotojai, kurie nori įsigyti pigią stumdomų durų sistemą. Tokiu būdu atpinga ir pati spinta (drabužinė ar kitas baldas, kuriame numatyta stumdomų durų sistema). Plieninių profilių sienelės yra 3 - 5 kartus plonesnės už aliuminių. Plieniniai profiliai turi prastesnes mechanines savybes, garsiai dirba, o eksploatuojant juos drėgnose patalpose – rūdija. Todėl rinktis plieninius profilius nerekomenduojame. Kartais kolegos baldžiai juokauja, jog tokio tipo sistemos turi tik vieną privalumą - kainą, o visi kiti yra minusai. Tačiau žinome atvejų praktikoje, kai tokios stumdomos durys tarnavo 10 ir daugiau metų.
Aliuminio profiliai skirstomi į dvi grupes: dekoratyviniai ir laikantieji. Gaminant duris, dekoratyviniai profiliai paprastai montuojami ant 18mm storio medienos drožlių plokštės. Tvirtumo stumdomoms durims jie nesuteikia. Tokių durų laikanti konstrukcija yra pati plokštė, todėl jos turi polinkį išlinkti aukščio atžvilgiu, nes durų svoris yra pakankamai didelis.
 

    Iš minėtų profilių geriausiomis savybėmis pasižymi laikantieji profiliai. Jie tarpusavyje susukami varžtais ir sudaro durų rėmą, kuris yra laikančioji stumdomų durų konstrukcija. Į rėmą patalpinamas užpildas. Juo paprastai būna 10mm storio medienos drožlių plokštė, stiklas arba veidrodis. Stikliniai (veidrodiniai) užpildo elementai privalo būti iš blogosios pusės apklijuoti apsaugine plėvele. Ji neleidžia šukėms išbyrėti iš rėmo dūžio atveju. Tokiose stumdomose duryse stikliniai segmentai montuojami guminėje tarpinėje.

   

4. Furnitūra:

  

    Tai yra mūsų kruopščiai atrinkti ir įvertinti gamintojai, su kuriais mes bendradarbiaujame ir kuriais pasitikime:
Užsakoma Alpi Extra faneruotė,
Natūralus drožtinis lukštas,
LMDP stalviršiai ir laminuota plokštė:
Pfleiderer, Egger,
Kronospan, Bolderaja, Pfleiderer, Falco blizgios
Wodego, Cleaf
Dirbtinio akmens masė: Corian®, Hanex®, Samsung Staron®, 
profiliai, (šliaužikliai) spintoms ir tt. LAGUNA, GTV, Simply System, STANLEY / Home Decor, SUNOREK , Rival,Egger, NOTEBORN, NORSCAN, raumplus, Omega, Plast, Fast, Kanon, Intero Tower, Gama, Rama, Delta, Kappa, SLIDER
Furnitūra: PEKA, BLUM, Hettich, GTV ir taip toliau...